- Advertisement -

TAG

Cristiano Ronaldo

“Ronaldo do të jetë menaxher i Manchester Unitedit pas 18 muajve”, Sherwood vjen me një parashikim interesant

Legjenda angleze, Tim Sherwood ka parashikuar që Cristiano Ronaldo do të bëhet menaxher i Manchester United në 18 muajt e ardhshëm. Sherwood ka bërë pohimin...

Emocionoi lojtarët dhe stafin, ky është fjalimi i CR7 para debutimit me Man United

Ndeshja e parë ishte e mjaftueshme që Cristiano Ronaldo të kthehej në zemrat e tifozëve të vjetër. Me atë në majën e sulmit, Manchester United...

E kaluara vazhdon të përndjekë Ronaldon/ Akuzat për përdhunim, 35-vjeçarja “prish” debutimin e CR7 në Manchester United

Gjatë ndeshjes që po zhvillohej në Manchester United një aeroplan me një flamur ku shkruhej “Beso Kathryn Mayorga” ka qarkulluar në ajër. Sipas mediave...

Pas rekordit të ri ndërkombëtar, Ronaldo pritet të zbarkojë të shtunën në “Old Trafford”

Pas golit kundër Irlandës dhe rekordit të ri ndërkombëtar, Cristiano Ronaldo pritet që në fundjavë të zbarkojë në Manchester për t’u përgatitur për debutimin...

Firma me Ronaldon, United i shtohen 1 milionë ndjekës në 2 orë në rrjetet sociale

Dita e djeshme ishte shumë intensive për Cristiano Ronaldon. Në një ditë portugezi u largua nga Juventusi dhe firmosi më Manchester United, duke u...

Gjithçka ka përfunduar! Cristiano Ronaldo është lojtari më i ri Manchester United

Manchester United është në bisedime të avancuara me Cristiano Ronaldo-n për një transferim prej 24 milionë paundësh (28 milionë euro/33 milionë dollarë) nga Juventusi,...

Ronaldo largohet nga Juventusi, United përgatit ofertën për portugezin

Pas zërave që e çuan drejt një akordi drejt Mançester Siti, një tjetër lajm i bujshëm ka pushtuar gazetat botërore. Siti ka dalë jashtë...

“CR7 nuk largohet, jemi të lumtur që e kemi”, qetësohen tifozët e Juves

Shumë është përfolur në lidhje me largimin e Cristiano Ronaldos nga Juventusi, por yllin portugez do e shohim sërish pjesë të bardhezinjve edhe sezonin...

Euro 2020/ Portugalia merr valixhet. Në tetë më të mirat Belgjika cinike (film)

Një eurogol i Thorgan Hazard i mjaftoi Belgjikës për të mposhtur 1-0 Portugalinë në Sevilla të Spanjës. “Djajtë e Kuq” në çerekfinalet e Euro...

Legjenda e Iranit, Ali Daei uron Ronaldon për rekordin e arritur me 109 gola ndërkombëtarë

Legjenda e Iranit, Ali Daei e përgëzoi Cristiano Ronaldon për barazimin e rekordit të tij të të gjitha kohërave me 109 gola ndërkombëtarë. Sulmuesi i...

Latest news

“Llumi i tranzicionit me Ramën në krye kundër vettingut”, Bardhi: SPAK-ut i japim mekanizmat për t’i dhënë fund pandëshkueshmërisë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi i është përgjigjur kritikëve për vettingun e politikanëve. Në një postim në rrjetet sociale, Bardhi shkruan se...

Lideri i OBSH-së nxit vendet e G20 të ndjekin shembullin e SHBA-ve: Ndani vaksinat për koronavirusin

Drejtuesi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë u ka kërkuar vendeve të G20 që të ndjekin shembullin e SHBA-së dhe të ndajnë  dozat e vaksinave. Dr....

Përfshihet nga flakët godina e vjetër e ish-Gjallicës në Vlorë

Mbrëmjen e djeshme është përfshirë nga zjarri godina e vjetër e ish-Gjallicës në Vlorë. Sipas mediave dyshohet se zjarrvënia ka qene e qëllimshme. Mësohet se...

‘Rama në Tik Tok’/ Moderatorja e njohur “qan” për të: Të gjithë kryeministrat e botës janë budallenj, ky i joni është i zgjuar!

Këtë të shtunë në “Goca dhe Gra” ka qenë e ftuar moderatorja Ori Nebijaj. Ajo ka diskutuar me Tean, Olesian dhe Kristën për temat...

Shtatë viktima dhe 629 të infektuar me Covid në 24 orët e fundit

Vijon të jetë problematike situate e pandemisë në vend. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar sot shtatë humbje jete si pasojë e Covid. Në 24 orët...
- Advertisement -