- Advertisement -

TAG

Nusreti

Ça malli është kjo vaksina që nuk jep efekte anësore?

Darka në restorantin e Nusretit/ Rama: Ishte një delegacion i madh, pasi kemi arritur një marrëveshje me Emiratet e Bashkuara Arabe Në pjesën e fundit...

Nuk është ashtu siç duket, dëgjoni Muhamedin nga Dubai

Nga Ermal Mulosmani E gjithë Shqipëria u trand dje nga një video në një mejhane të shtrenjtë të Dubait, ku Ministra e funksionarë të lartë shtetërorë,...

Me mretin e pajdhaqeve

Duket qeveritarët e paskan detyrë partie të ndihmojnë biznesin e Nusretit. Dikur dhe Pandi Majko shijonte gatimet e turkut të mirënjohur, teksa i fliste për...

Disa pyetje për darkën e rilindasve. A është në mes PPP-ja e Portit të Vlorës? (foto + film)

Megjithëse qeveria bëri të pamundurën të justifikojë shfaqjen e grykësisë së Rilindjes në restorantin luksoz të Nusretit në Dubai, mbeten disa pyetje të thjeshta...

Ata shkuan te Nusreti nga halli

Nga Dritan Shano Asnjë person, në të katërta anët e kësaj tavoline, nuk donte të shkonte tek restoranti i Nusretit. Nga sikleti i madh për tërmetin,...

Nis pushimet Gjush Akullorja! Për relax në Turqi tek Nusreti, 1300 dollarë bifteku (foto)

Ai që sot duhej të ishte përballë drejtësisë për shumë leje ndërtimesh që ka dhënë pa kriter, duke sjellë edhe një tragjedi me tërmetin...

Gjeopolitika e paçes/ Baton Haxhiu dhe Gent Cakaj në Stamboll, drekë në restorantin luksoz (film)

Nusreti është shefi i mirënjohur i kuzhinës që e hedh kripën mbi mish me atë veprimin magjik sikur me qenë pehlivan. Kjo është arsyeja...

Latest news

Koalicioni “Aleanca për ndryshim”/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Pas arritjes së koalicionit "Aleanca për Ndryshim" mes PD dhe 13 aleatët e saj, kreu i PD, Lulzim Basha e ka cilësuar ditën e...

DASH e vlerësoi si ithtar të drejtësisë, qytetarët vërshojnë me komente në faqen e Ambasadës Amerikane: Ky është kriminel i komunizmit

DASH vlerësoi ditën e djeshme ish-kerun e KED-së, Ardian Dvorani si ithtar të reformës në drejtësi. Vlerësimin e Dvoranit e ka mirëpritur dhe Ambasada Amerikane...

Shpëtim Idrizi: Edi Rama e nisi si kalorësi i Çamërisë dhe e përfundoi si Kali i Trojës së Greqisë (film)

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka deklaruar se PDIU-ja do jetë në gjendje të mbledhë mbi 40 apo 50 mijë vota për opozitën. I shoqëruar...

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Paloka tregon koalicionin me PD dhe 13 partive opozitare

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka folur në lidhje me koalicionin e arritur mes Partisë Demokratike dhe 13 partive të tjera opozitare  për...

Atentati në Kamëz, Cukali dyshohet të jetë porositësi, si u vendos eksplozivi në makinë

Gjergj Cukali i arrestuar mbrëmjen e sotme për atentatin me eksploziv ndaj Gjon Memës dy javë më parë në Kamëz, dyshohet se ka pasur...
- Advertisement -