Nis pushimet Gjush Akullorja! Për relax në Turqi tek Nusreti, 1300 dollarë bifteku (foto)

Duhet të lëçisni

Aksident tragjik/ Përplasen dy makina, vdes 55-vjeçari në Laç

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Laçit. Bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin A.Gj., është...

“Është mirë të tërhiqesh si kampio”, largohet drejtori i Tiranës Arbi Laçi

Çdo fillim e ka një fund. Arbi Laçi është larguar zyrtarisht nga Tirana. Ish-drejtori sportiv i bardhebluve ka konfirmuar gjithçka me anë të një...

Policia jep detaje për vdekjen e 50-vjeçarit që tërhoqi zvarrë qenin e tij

Ditën e sotme ka ndërruar jetë 50-vjeçari Faik Përkoxha i cili pak ditë më parë u arrestua për keqtrajtimin e një qeni. Ai u fotografua...

Libani nuk gjen qetësi, shpërthen depo e armëve, disa të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditëm e sotme në Liban, ku ka shpërthyer një depo armësh. Mediat e huaja bëjnë me dije se nga...

Ai që sot duhej të ishte përballë drejtësisë për shumë leje ndërtimesh që ka dhënë pa kriter, duke sjellë edhe një tragjedi me tërmetin e shkaktuar në 26 Nëntor, sot shijon pushimet në një nga restorantet më të shtrenjta në botë.

Bëhet fjalë, për atë që i ka duart akullore, Vangjush Dakon, i cili së fundmi është fotografuar teksa ka qenë duke drekuar në restorantin e Nusretit në Stamboll, Turqi, aty ku vetëm kripa që “pronari” i restorantit i hedh mishit kushton sa një muaj qira në Tiranë, ndërsa bifteku më i shtrenjtë shkon deri në 1300 dollarë.

Në redakisnë e JOQ ALBANIA kanë mbërritur fotot, ku Dako shihet nën shoqërinë e një vajze, e cila mendohet se është vajza e tij, teksa hyn në restorantin e Nusretit. Pamjet janë kapur nga një shqiptar që ka qenë i pranishëm në restorant.

E teksa shqiptarët, përpiqen të kursejnë disa të holla për pushime në bregdetin e Gjushit që aq shumë ai e ka trumpetuar, Dako ia mbath në Turqi, me xhepin plot me lekë dhe i pashqetësuar fare sesa dëm ka bërë me lejet e ndërtimeve që ka dhënë në Durrës.

Lum Gjushi dhe mjerë shqiptarët.

/Jeta osh qef/

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

E Freskët taze

Aksident tragjik/ Përplasen dy makina, vdes 55-vjeçari në Laç

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Laçit. Bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin A.Gj., është...

“Është mirë të tërhiqesh si kampio”, largohet drejtori i Tiranës Arbi Laçi

Çdo fillim e ka një fund. Arbi Laçi është larguar zyrtarisht nga Tirana. Ish-drejtori sportiv i bardhebluve ka konfirmuar gjithçka me anë të një...

Policia jep detaje për vdekjen e 50-vjeçarit që tërhoqi zvarrë qenin e tij

Ditën e sotme ka ndërruar jetë 50-vjeçari Faik Përkoxha i cili pak ditë më parë u arrestua për keqtrajtimin e një qeni. Ai u fotografua...

Libani nuk gjen qetësi, shpërthen depo e armëve, disa të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditëm e sotme në Liban, ku ka shpërthyer një depo armësh. Mediat e huaja bëjnë me dije se nga...

Kollomoqi që na jep çdo ditë Qeveria

Nga Klodian Tomorri  Gjatë viteve 80’, teksa “ZIS-at” e Partisë transportonin në autokolonë, misër nga Lushnja në Berat, njëri nga magazinierët e rezervave të shtetit në...