Fjalë kyçe: Vangjush Dako

Llogje Kavaje / Nga 27-shi -

My name is krim, “ice cream”

Pas publikimeve të gazetës gjermane Bild për shit-blerjen e votave në vendin tonë dhe pazareve të kryebashkiakut Vangjush Dako me pjesëtarin e grupit të “Avdylajve”, rrjetet sociale ironizojnë me kryebashkiakun…