Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“U shit si meritë”, Hoxha: Kamioni me 1.3 ton kokainë u prit me “nderime” në Shkodër dhe u përcoll me “respekte” në Pogradec

Nga Media 0

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar aksionin e sotëm në Maqedoninë e Veriut, ku u sekuestrua një sasi prej 1.3 ton kokainë.

Kamioni më lëndën narkotike kaloi përmes Shqipërisë dhe një gjë të tillë e konfirmoi sot për Abc News edhe kreu i SPAK-ut, Arben Kraja duke theksuar se kamioni ka qenë nën vëzhgim.

Ndërkaq, sipas gazetarit ajo që u mundua të shitej si meritë e Policisë shqiptare, e cila paska marrë pjesë në aksion del pak më ndryshe: “Kamioni me 1.3 ton kokainë u prit me “nderime” në Shkodër dhe u përcoll me “respekte” në Pogradec”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej