Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Trump sulmon sërish Kinën: Koronavirusi, dhurata më e keqe që i bëtë botës!

Nga Ejona 0

Presidenti i SHBA-së, Donald Trump që në fillim të pandemisë ka akuzuar vazhdimisht Kinën për Covid-19, dhe me anë të një postimi në rrjetet sociale Trump tha se kjo është “dhurata” më e keqe që Kina mund t’i bënte botës.

“Në të gjithë botën, Koronavirusi, një “dhuratë” shumë e keqe nga Kina,” shkruan Trump.

Presidenti Trump pak më parë njoftoi se numri i viktimave në SHBA ka kaluar 100.000. Gjithashtu, Trump ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe të afërmve të viktimave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej