- Advertisement -

TAG

të rinj

Sherri mes të rinjve në Vlorë: Përplasja për motive banale agravoi në armë

Dalin detaje të reja nga sherri me armë mes të rinjve, që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Vlorë. Lidhur me ngjarjen është bërë...

Pazaret e drogës? Ekzekutohen dy të rinj në Shkozet të Durrësit (film)

Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e plagëve të marra, pasi janë qëlluar me një breshëri automatiku mbrëmjen e djeshme në Shkozet të...

Plas sherri në një bilardo në Tiranë, dy të rinj përleshen fizikisht për motive banale (film)

Një sherr banal mes dy të rinjve është rregjistruar ditën e sotme në ambientit e një bilardoje në zonën e Astirit në Tiranë. Mësohet se...

Përleshje mes të rinjve në Vlorë, humb ndjenjat vajza e dyshuar si shkaku i sherrit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se disa të rinj janë përleshur mes tyre ndërsa shkak ka...

Kapen në flagrancë tre të rinj shqiptarë në Spanjë/ Ja si tentuan të arratiseshin për në Irlandë (foto)

Tre të rinj shqiptarë të cilët po tentonin të arratiseshin drejt Irlandës janë arrestuar në flagrancë gjatë kontrolli të një kamioni në një port...

Ngrohja globale/ Të rinjtë marshojnë në Bulevardin e Tiranës: Mbill pemë, mos mbill beton!

Një grup të rinjsh po marshojnë ditën e sotme nga sheshi “Nënë Tereza” duke përshkruar Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” me qëllim sensibilizimin e shoqërisë...

Sherr mes dy të rinjve në Durrës, njëri plagoset me kaçavidë

Një konflikt me armë të ftohta ka ndodhur ditën e sotme pranë pallatit të sportit Ramazan Njala në Durrës. Mësohet se sherri ka ndodhur mes...

Aksident i rëndë në aksin Gramsh-Kodoviat/ Dy të rinjtë me motor humbasin kontrollin e mjetit

Një aksidenti rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në aksin Gramsh-Kodoviat, ku të plagosur kanë mbetur dy persona. Mësohet se personat ishin duke udhëtuar me...

Mesazhet e të rinjve shqiptarë drejtuar kryeministrit Rama (foto)

Të rinjtë e Forumit Rinor të LRI kanë zgjedhur një mesazh të veçantë për protestën e sotme. Ata kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për...

Rikthehet protesta kombëtare e studentëve/ Mijëra të rinj protestojnë sot përpara Ministrisë së Arsimit

Mijëra të rinj nga të gjitha universitetet publike të vendit do të protesojnë sot përpara Ministrisë së Arsimit. Sikurse është njoftuar protesta kombëtare e studentëve...

Latest news

Diktatura e sulltanit/ Arrestohet gruaja që guxoi të qeshë, kur kalonte Edi Rama

Një 45 vjeçare me inicialet T.B., përfundoi në komisariatin numër 1 me urdhër të Gardës së Republikës, pasi këta të fundit e konstatuan duke...

Asteroidi 1.000 metra i gjërë kërcënon Tokën, ekspertët zbulojnë datën dhe vitin e përplasjes

Një asteroid i quajtur ‘Zoti i Kaosit’ po afrohet gjithnjë e më shumë me Tokën dhe brenda 48 vitesh mund të godasë planetin tonë. Paralajmërimi...

Khloe Kardashian infektohet me Covid-19, tregon simptomat: Dhimbje të çmendura… (foto)

Një nga vajzat më të famshme në botë është prekur nga Covid-19, bëhet fjalë për Khloe Kardashian. Lajmin e ka bërë me dije vetë bukuroshja...

Vjen deklarata e fortë kundër Ramës nga kreu i Komisionit të Jashtëm në PE

Eurodeputeti gjerman, David McAllister, reagon ashpër për vendimin e mazhorancës shqiptare për të votuar ditën e nesërme në seancën plenare ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Në...

E pabesueshme, Gjeli vret oficerin e policisë, flet shefi i Komisariatit: S’ka ndodhur kurrë në 25 vite

Lufta mes gjelave është një sport i paligjshëm, por shumë popullor, sidomos në Amerikën Latine dhe Azi. Diçka e pazakontë ka ndodhur së fundmi...
- Advertisement -