- Advertisement -

TAG

numri i viktimave

Dalin shifrat në 24 orët e fundit: Shumë raste të reja me COVID-19, ulet numri i viktimave

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatën së COVID-19. Në 24 orët e fundit në...

Situatë alarmante në Maqedoninë e Veriut/ Rritet numri i viktimave me Covid në 24 orët e fundit

Situata vijon të jetë e rënduar nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Bëhet me dije se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 8...

Koronavirusi në Itali, rritet numri i viktimave në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit numri i viktimave me koronavirus është 88 si dhe 177 të infektuar më shumë. Numri i viktimave të shkaktuara nga...

Koronavirusi në Itali, ulet numri i viktimave nga Covid-19

Janë bërë publike shifrat e fundit përsa i përket të afektuarve nga koronavirusi në Itali. Gjatë 24 orëve të fundit në shtetin fqinj kanë humbur...

Koronavirusi në Itali, ulet numri i viktimave nga Covid-19

Janë bërë publike shifrat e fundit përsa i përket të afektuarve nga koronavirusi në Itali. Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 70 viktima, 47...

Koronavirusi në Itali, rritet sërish numri i viktimave nga Covid-19

Janë bërë publike shifrat e fundit përsa i përket të afektuarve nga koronavirusi në Itali. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 117 viktima, 39...

Koronavirusi në Itali, rritet sërish numri i viktimave nga Covid-19

Janë bërë publike shifrat e fundit përsa i përket të afektuarve me koronavirus në Italinë fqinje. Në 24 orët e fundit janë shënuar 156 viktima,...

Koronavirusi në Itali/ Ulet numri i viktimave por rriten të infektuarit nga COVID-19

Ulet ndjeshëm numri i viktimave nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Itali. Mësohet se kanë kanë humbur jetën 172 persona, pesë më pak...

Koronavirusi, një komplot i madh botëror: Videoja e bujshme e biokimistes gjermane

Përgatituni që të shtoni një tjetër teori të re dhe të madhe të komploteve në listën e gjatë aktuale mbi koronavirusin. Keni dëgjuar ndonjëherë të...

Koronavirusi në Itali/ Rritet sërish numri i viktimave në 24 orët e fundit

Pëson sërish rritje numri i personave që kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit për shkak të koronavirusit. Sipas autoriteteve italiane 369 persona kanë...

Latest news

Plagosja e policit në Berat, arrestohen tre vëllezër, në kërkim i katërti

Policia e Beratit ka arrestuar tre vëllezërit, pas sherrit të ndodhur mbrëmjen e kaluar në një lokal, ku u plagos edhe një efektiv policie. Në...

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani marrin vendimin, ja kujt ia besojnë Shërbimin Sekret

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe Kryeministri, Albin Kurti, kanë emëruar Petrit Ajetin, Drejtor të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI). “Ajeti ka qenë aktiv...

Basha, bisedë me zv.Presidentin e KE: Në 100 ditët e para të qeverisjes hapim negociatat!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një bisedë online më zv. Presidentin e Komisionit Europian, njëkohësisht Komisioner për Mënyrën Europiane të jetesës,...

Plagosje me armë zjarri në Kavajë, plagoset në këmbë 34 vjeçari

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mesnatën e kaluar në Kavajë. Policia njofton se është plagosur në këmbë shtetasi Sh. Sh., 34 vjeç, i...

Një roman që të ndjek pas edhe kur e ke mbaruar së lexuari

Nga Miranda Haxhia Kohët e fundit, leximet e librave i kam kryer në udhëtimet e shpeshta Tiranë-Berat e anasjelltas. Ashtu filloi edhe libri “Flama” me...
- Advertisement -