Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi në Itali, rritet numri i viktimave në 24 orët e fundit

Nga Ejona 0

Në 24 orët e fundit numri i viktimave me koronavirus është 88 si dhe 177 të infektuar më shumë.

Numri i viktimave të shkaktuara nga koroanvirusi ka arritur sot në 33 689, ndërsa të infektuarit në 234 013.

Pacientë të shëruar deri më sot janë 161 895 dhe janë 957 pacientë të shëruar më shumë se një ditë më parë.

Persona aktivë pozitiv me Covid 19 aktualisht janë 38 429.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej