Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Momenti kur shembet pallati i vipave në Durrës me 2.5 kg C4 (film)

Nga Ejona 0

Ditën e sotme është hedhur në erë i ashtuquajturi pallati i vipave në lagjen 11 në bulevardin kryesor në Durrës.

Ai kishte pësuar dëme nga tërmeti i 26 nëntorit, dhe IKMT vendosi ta shembë me tritol, pavarësisht kundërshtimit të banorëve të zonës. Shikoni videon:

Nga shembja e fortë e pallatit, ku u tha se u përdorën 2.5 kg tritol, janë dëmtuar bizneset përreth. Tani pronarët dhe banorët e zonës kërkojnë dëmshpërblim nga shteti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej