Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi në Itali, ulet numri i viktimave nga Covid-19

Nga Ejona 0

Janë bërë publike shifrat e fundit përsa i përket të afektuarve nga koronavirusi në Itali.

Gjatë 24 orëve të fundit në shtetin fqinj kanë humbur jetën 55 persona, 5 më pak se dje dhe 15 më pak se pardje, duke e çuar në 33.530 numrin e përgjithshëm të jetëve të humbura.

Ndërkaq, janë shënuar 318 raste të reja me covid-19, duke e çuar në 233.515 numrin e përgjithshëm të të prekurve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej