Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi në Itali, rritet sërish numri i viktimave nga Covid-19

Nga Ejona 0

Janë bërë publike shifrat e fundit përsa i përket të afektuarve nga koronavirusi në Itali.

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 117 viktima, 39 më shumë se dje, duke e çuar në 33.072 numrin e përgjithshëm të jetëvë të humbura nga Covid.

Sakaq, janë shënuar 584 raste të reja duke e çuar në 147.101 numrin total të të prekurve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej