- Advertisement -

TAG

Mustafa Nano

Besnik Mustafaj polemikë me Mustafa Nanon: Po i shërben Ramës deri në poshtërim… 

Nga Besnik Mustafaj Të martën e kaluar në mbrëmje, më 1 dhjetor, në një nga televizionet tona kombëtare, u zhvillua një debat, që tërhoqi gjerësisht...

Mustafa Nano: Edi Rama me një mandat të tretë do bëhet i neveritshëm (film)

I ftuar në A-Show në Syri Tv, përballë gazetarit Adi Krasta, analisti Mustafa Nano, ka komentuar edhe situatën politike në vend dhe pritshmëritë e...

Socialistë, nuk mjafton humori juaj për të ndryshuar Kushtetutën

Nga Mustafa Nano Presidenti e ka kthyer presidencën në një zyrë me funksione të qarta në lojën politike. E ka bërë një shtojcë të opozitës....

Mustafa Nano: Unë nuk do doja që Dua Lipa të sillej si Novak Gjokoviçi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa i është bashkuar listës së njerëzve që janë kthyer kundër “Apple” për shkak se harta e tij...

Çfarë kënaqësie?! Tashmë kemi edhe “shokë” në çudirat tona

Nga Mustafa Nano Unë ndihem keq, kur shqiptarët e Shqipëria veçohen për keq. Ndihem keq, kur lexoj nëpër gazetat e Europës apo të Amerikës lajme...

Mustafa Nano: Ardi Veliu duhet të japë dorëheqjen. Rama po krijon precedent të rrezikshëm (film)

Në monologun e tij të së martës në “Provokacija” Mustafa Nano ka komentuar incidentin me kreun e Policisë së Shtetit, Ardi Veliu. Ky i fundit...

Krimi ka pushtuar vendin. Cili është qyteti më i rrezikshëm? (film)

Shqipëria është e mbytur nga krimi. Por, cilat janë zonat më të rrezikshme? Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar qytetet me nivelin më të lartë të...

Edi Rama tregon pse ka mbirë në televizor dhe kur do të mbarojë karantina (film)

Ai nuk është se dëshiron të dalë kaq shumë në televizor, por e bën për të mirën e njerëzisë. Kështu është justifikuar gjatë një...

Rama tregon në “Provokacija” nëse e ka bërë testin për koronavirusin (Film)

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama, ka qenë në një lidhje me skype për ABC News, në “Provokacija” me gazetarin Mustafa Nano. Gjatë bisedës me Nanon,...

Mustafa Nano: Shteti shqiptar u soll poshtërisht me mësuesin turk, na fal Harun! (film)

Mustafa Nano në monologun e tij në “Provokacija” është ndalur te çështja e dëbimit të nësuesit turk, Harun Çelik nga Shqipëria. Mes të tjerash, Nano...

Latest news

Pësoi arrest kardiak në rrugë, humb jetën 45-vjeçari në Tiranë

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën “Gramoz Pashko” tek ish-Studenti. Mësohet se qytetari i pajetë nuk është identifikuar ende ndërsa në trupin e...

Kurti në konferencë me Macron: Kosova do të jetë gjithmonë me aspirata demokratike, të angazhuar për paqe

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në Paris, ku është pritur nga presidenti Emmanuel Macron. Gjatë konferencës për mediat...

Macron pret kryeministrin Kurti në Paris: Kosova dhe Serbia të gjejnë kompromisin mes tyre

Presidenti Emmanuel Macron ka pritur këtë të mërkurë në Paris, kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Gjatë fjalës së tij presidenti francez shprehu mbështetjen për zhvillimet...

I nxehti afrikan “pushton” Shqipërinë, ministria e Shëndetësisë jep këshillat

I nxehti afrikan ka mbërthyer tashmë të Shqipërinë duke bërë që vlerat maksimale të ditës të kapin temperaturat e 40 gradë. Nisur nga kjo situatë...

Dy artistë shqiptarë pjesë e kastit të Traviatës, me të cilën Opera e Triestet hap sezonin

Pas erës Covid, po fillon era e re. Njerëzimi po përpiqet të kurojë dhimbjet, traumat, i etur të rifillojë jetën! Alfabeti i kuptueshëm për të...
- Advertisement -