- Advertisement -

TAG

Muç Nano

Kel Demi kujton debatin “mitik” mes Muç Nanos dhe Ramës: Të mësova unë të veshësh pantallona të kuqe (film)

Ditën e sotme ka filluar emisioni “ABC e Mëngjesit”, ku tema e parë që është trajtuar ka qenë e lidhur me inflencuesit dhe bota...

Qeni ndërhyn në intervistën televizive, “trembet” doktor Gjata. Muç Nano nuk e kursen batutën (film)

Intervistat nga shtëpia nuk janë edhe aq komode sa duken nga ekrani. E në shumë raste ato reflektohen edhe në transmetim. Përgjatë ditëve të fundit...

Teatri Migjeni nuk e ndalon shfaqjen e Muç Nanos

Nga komunikimet që ka patur 27.al, me Teatrin Migjeni në Shkodër mësohet se nuk ka ka patur një ndalim të shfaqjes së Mustafa Nanos, përkundrazi...

“Një denigrim i gruas”, pas replikave në rrjet, pezullohet shfaqja e Muç Nanos, “Nuk ka k*rva në këtë botë” në Teatrin Migjeni

Analisti i njohur njëherësh gazetari, Mustafa Nano kishte programuar këtë javë që të jepte një shfaqen e tij “One man show”, në Teatrin Migjeni...

Ta gjuajmë Muç Nanon me gurë, se e ka pak

Nga Enkel Demi E mora Muçin në mëngjes në telefon dhe i thashë: “Se mos nis i sqaron…”. Atë mendje kishte. Muç Nano ka vazhduar me...

Shpëtim Idrizi në “Provokacija”: Muçi, ke qenë për të mbushur listën (film)

I ftuar në “Provokacija”, kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi tha se lista me emra të disa personaliteteve shqiptare që thuhej se kishin përfituar fonde...

“O k*** kandari po të përdorin!”, revolta e Muç Nanos me Salianjin (film)

A është Agron Xhafaj në audiopërgjim apo jo? Enigma u shtua mbrëmë, kur deputeti Ervin Salianji nxori me zë dhe figurë dëshmitarin e prokurorisë...

Latest news

Agjencia Europiane e Ushqimit merr vendimin: Krimbat janë burim i sigurt ushqimi për njerëzit

Agjencia Europiane e Sigurisë Ushqimore në një vendim të marrë ditën e sotme ka aprovuar krimbat si burim të sigurt ushqimi për njerëzit. Shkencëtari Ermolaos...

Shoqata “Çamëria” 30 vjeç/ Shpëtim Idrizi: #Çam Jam është thirrja e gjakut, prandaj nuk na fshijnë dot (film)

Unë jam rritur si çam. Qysh kur kam ardhur në këtë botë isha “lindi çami”, u rrita si “çami”, vazhdoj të mbetem “çami”. Si unë...

30-vjetori i Shoqatës Patriotike “Çamëria”, përkujtimore e gjenocidit ndaj shqiptarëve të Çamërisë (film)

Sot po mbahet 30-vjetori i Shoqatës “Çamëria”. Ky përvjetor përkujton gjenocidin ndaj shqiptarëve të Çamërisë dhe rikthimin e të drejtave të tyre të mohuara. Lajmin...

Të vaksinuarit duhet të kenë disa privilegje, ja çfarë sugjeron ministri gjerman

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Heiko Maas ka thënë se "njerëzit e vaksinuar duhet të lejohen të ushtrojnë përsëri të drejtat themelore" duke përfshirë...

5 të vdekur dhe 353 raste të reja me Covid-19

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar edhe 5 të vdekur si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 353...
- Advertisement -