- Advertisement -

TAG

ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim

“Ministria absurde me urdhra absurd!”, Malaj: Dështim i arsimit shqiptarë!

Ish-Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj rreth njoftimit të Ministrisë së Arsimit ku të gjithë nxënësit duhët të dorëzojnë librat e tyre...

“Tre shuplakat e Venecias për Ramën”

Ish-Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj përmes një statusi në rrjetet sociale ka vënë në dukje tre injorimet e Komisionit të Venecias...

“Mësimi online ka mangësi”, Malaj: Sistemi ynë arsimor ka mangesi në kushte normale jo më në kushtet që ndodhemi tani (film)

Ish-Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj gjatë një interviste të dhënë foli për situatën që po kalon vendi si pasojë e pandemisë. Malaj...

Largimi i të rinjve/ Mehmetaj: Kambana më e fortë e alarmit që po dëgjojmë

Ish-deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj, theksoi se të rinjtë dhe të rejat e këtij vendi po largohen, pasi sipas saj, kjo qeveri nuk ofron...

Gjoshaj: Holanda vërtetoi se protestat nuk ndikojnë në ecurinë e Integrimit Europian

"Për qeverinë, Holanda vërtetoi se nuk është opozita dhe protestat ato që po ndikojnë mbi vazhdimësinë e procesit të Integrimit Europian. Imazhi i Shqipërisë...

Latest news

Abuzimi me të miturën, Prokuroria mbyll hetimet për Abaz Dogën

Prokuroria mbyll hetimet për Abaz Dogën, Klajdi Poçin dhe dy të miturit R.O. dhe F.B. të akuzuar për abuzim seksual me vajzën e mitur...

Regjistrohen 3 raste të reja me koronavirus në Gjirokastër, mes tyre një nxënës shkolle

Raste të reja me koronavirus shfaqen në Gjirokastër. Mësohet se tre rastet u raportuan gjatë këtyre 24 orëve, ndërsa bëhet fjalë për një nxënës në...

“Kujdes me higjienën”, Kalo apel qytetarëve: Tendencë rizgjimi të rasteve me COVID-19 në vjeshtë

Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo paralajmëron se vjeshta do të ketë një tendencë në rritje të rasteve me COVID-19. Kalo thekson se në këtë...

Naftëtarët e Ballshit paralajmërojnë grevë: Ministrja u tregua shumë arrogante me ne

Naftëtarët e Ballshit shohin grevën e urisë si alternative për zgjidhjen e situatës. Mësohet se kreu i Sindikatës se naftëtarëve të bashkuar, Sokol Dautaj ka...

Hoti: Asociacioni është temë e mbyllur për Kosovën

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka deklaruar këtë të hënë se çështja e Asociacionit të komunave me shumicë serbe në Kosovë është një temë...
- Advertisement -