Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Tre shuplakat e Venecias për Ramën”

Nga 27.al 0

Ish-Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj përmes një statusi në rrjetet sociale ka vënë në dukje tre injorimet e Komisionit të Venecias ndaj qeverisë Rama.
Përmes një fotoje të publikuar ajo i referohet si “tre shuplakat e Venecias për Ramës”.

Ligji Antishpifje ishte e fundit shuplakë për të pasi u konsiderua si nje ligj anti-kushtetues.
Postimi i plotë:
No coment !
Populli thotë : “Kur zullumi vjen tuj u trashë, litari vjen tuj u t’holl””

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej