- Advertisement -

TAG

Nora Malaj

Nora Malaj fiton betejën kundra Covid-19: Nuk mbushesha dot me frymë, kërkoja vetëm dhallë! Ja si e kuptova se isha infektuar…

Ish-zv. ministrja e Arsimit, Nora Malaj, e cila tashmë e ka mposhtur Covid sepse ka dalë negative dhe është në gjendje të mirë, ka...

“Ministria absurde me urdhra absurd!”, Malaj: Dështim i arsimit shqiptarë!

Ish-Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj rreth njoftimit të Ministrisë së Arsimit ku të gjithë nxënësit duhët të dorëzojnë librat e tyre...

Protesta për grantet e Rindërtimit, Nora Malaj: Qeveria e ka braktisur Durrësin, po ndodh përzgjedhja selektive

Ish-Zëvendës ministrja e Arsimit, Nora Malaj ka reaguar lidhur me protestën e qytetarëve të Durrësit, të cilët janë lënë jashtë listave të përfituesve nga...

Nora Malaj mesazh maturantëve: Pas vështirësive të pafundme, sot ju ia dolët që të uleni në banka

Ish-Zëvendës ministrja e Arsimit, Nora Malaj ka uruar suksese të gjithë maturantëve në provimin e parë të Maturës Shtetërore. “Përgjegjësi për Ministrinë që të realizojë standartin...

“Tre shuplakat e Venecias për Ramën”

Ish-Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj përmes një statusi në rrjetet sociale ka vënë në dukje tre injorimet e Komisionit të Venecias...

“Mësimi online ka mangësi”, Malaj: Sistemi ynë arsimor ka mangesi në kushte normale jo më në kushtet që ndodhemi tani (film)

Ish-Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nora Malaj gjatë një interviste të dhënë foli për situatën që po kalon vendi si pasojë e pandemisë. Malaj...

Malaj i bën thirrje qeverisë: Në Korçë 430 nxënes dhe 42 arsimtarë janë në rrezik

Ish deputetja e LSI-së, Nora Malaj nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale i bën thirrje qeverisë se shumë nxënës në zonën e Korçës janë...

Ti vret, ai vret… Ku po shkojmë?!

Nga Nora Malaj Ti vret, ai vret... Ku po shkojmë??!!! “Po të jenë nëpunësit në dorë të personave të pazotë, po t’u mungojnë armët ushtarëve, po...

Rrëzohet tavani i konviktit në Qytet Studenti/ Këlliçi: Rrezikoi jetën e 30 studenteve (film)

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike (FRPD), Belind Këlliçi ka denoncuar shembjen e tavanit në një prej godinave të Qytetit Studenti në Tiranë. Me...

Malaj: Skandal dhe tragjedi! Qeveria i ka braktisur pensionistët

Ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj akuzon qeverinë se ka braktisur shtresat më vunerabël të shoqërisë, veçanërisht pensionistët. Përmes një deklaratë për shtyp, Malaj tha se...

Latest news

Shpëtim Idrizi komenton vizitën e Ramës në Athinë: Kryeministri bëri deklarata jokoherente për të mbajtur pushtetin (film)

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ishte i ftuar në emisionin "5 pyetjet" nga Babaramo në Report Tv ku foli për marrëveshjen e detit mes...

Gjendet një granatë pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë

Një granatë është gjendur pranë banesës së një ish-komandanti të FNSH-së në Laprakë. Granata është gjetur pranë murit të një banese në rrugën Dritan Hoxha...

Qëllohet me armë zjarri 32-vjeçari shqiptar në mes të Selanikut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Nikopolis, në Selanik. Bëhet me dije se rreth orës 19:00 një burrë iu...

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve konfirmon: Koronavirusi mund të shpërndahet edhe nga ajri

Qendra Amerikane për Kontrollin e Sëmundjeve kanë pranuar për herë të parë që koronavirusi mund të shpërndahet edhe përmes ajrit. Më parë kjo agjenci kishte...

700 mijë euro kanabis nga Spanja në Greqi, shqiptari kapet kur po e dorëzonte

Një 63-vjeçar grek dhe një 29-vjeçar shqiptar u arrestuan dje në mesditë nga oficerët e policisë së Atikës, si anëtarë të një organizate kriminale...
- Advertisement -