- Advertisement -

TAG

Ilir Beqaj

“Gropat e dekriminalizimit”, Rama dërgon Beqajn drejtues politik në Shkodër, Dako jashtë loje në Durrës (film)

Nga Esiona Konomi Në prag të zgjedhjeve, dhe nën presionin e kohës që nuk pret, kryesocialisti Edi Rama ka vendosur t’i japë fund situatës së vështirë...

Shqipëria, e dyta në Europë për numrin më të vogël të vdekjeve nga koronavirusi, e para për masat shtrënguese

Nga Ilir Beqaj Shqipëria mbylli javën e 11-të që nga rasti i parë pozitiv i konfirmuar me sëmundjen e Covid-19. Në mbyllje të javës së 11të...

Rilindja ka fytyrë e sulmon Tritan Kalon / “Kalova lumin të …fsha kalin”. Mjeku kundërpërgjigjet: Shprehem për ata që vuajnë nga PUSHT-etarët e pangopur

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka sulmuar hapur mjekun Tritan Kalo. Gjatë një interviste në televizion ai ka thënë: “Habitem ku e gjen kohën...

Suela dhe përbindëshat e Rilindjes!

Nga Dritan Kaba SUELA DHE PERBINDSHAT E RILINDJES! Arrestohet Suela Musta se paska votuar për nje licenncë kabllori skandaloz, që mund të shkojë maksimumi si investim...

PD denoncon: Baxhanaku i Ramës fiton 21.7 milionë euro tendera

Sipas Departamentit të Anti-korrupsion në PD, baxhanaku i kryeministrit Edi Rama, Armand Frangu, rezulton një nga përfituesit më të mëdhenj, së bashku me Ilir...

Berisha-Beqajt: Je hajduti më i gjatë pas Ramës në këtë parlament

Ish-kryeministri Berisha, ka replikuar pas fjalës së Ilir Beqajt në Parlmanet. Ai e ka cilësuar Beqajn si hajdutin më të gjatë pas Ramës, ndërsa...

Ish-ministri i Shëndetësisë “spiunon” kolegët: Pinë cigare në Kuvend

Ish-ministri i Shëndetësisë, aktualisht deputet i thjeshtë, Ilir Beqaj, ka deklaruar dje se do të propozojë një amendament për të ndryshuar akcizën e gazit...

Beqaj flet për herë të parë pas largimit nga posti i ministrit, falenderon Ramën

Ish ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka folur sot për herë të parë pas lagimit nga ky post. I panishëm në një aktivitet të...

Komunikimi javor/ Rama zbulon arsyet e shkarkimit të 4 ministrave (film)

Kryeministri Edi Rama ka shpjeguar arsyet pse largoi ministrat Saimir Tahiri, Ilir Beqaj, Blendi Klosi dhe Bledi Çuçi. Në komunikimin javor 5 minutësh në facebook,...

Përfundon mbledhja me koordinatorët/ Rama firmos shkarkimin e ministrave Tahiri, Çuçi, Klosi dhe Beqaj

Përfundon pas 40 minutash mbledhja e kryeministrit Edi Rama me 12 koordinatorët e qarqeve të Partisë Socialiste për ndryshimet në qeveri Burimet bëjnë me dije...

Latest news

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...

Kohë Ramazani, Ulsi Manja kërkon vota me shishe vere 

Fushata elektorale në Shqipëri është në kulmin e saj, që do të zhvillohen pas 4 ditësh, më 25 prill. Kjo fushatë ka risi në formë,...
- Advertisement -