- Advertisement -

TAG

i dehur

Vesi del me shpirtin. Dash Shehi shkon i dehur në emision (film)

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi, ditën e djeshme ka qenë i ftuar në studion e gazetarës Mirela Milori në Abc News ku foli lidhur me Reformën Zgjedhore. Ajo...

Policia jep detaje të reja në lidhje me arrestimin e këngëtarit Aleksandër Gjoka

Policia e Shtetit ka dhënë detaje të reja në lidhje me arrestimin e këngëtarit të njohur Aleksandër Gjoka i cili u ndalua mbrëmjen e...

Këngëtari i njohur në telashe, Aleksandër Gjoka bie në prangat e policisë

Këngëtari i njohur Aleksandër Gjoka ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se drejtonte mjetin në gjendje të dehur. Burime bëjnë me dije se...

Ja si e “mbështet” Ramën Europa/ Plas rrjeti me pamje të “Juncker, the drunker” (film)

Presidenti i KE-së, Jean- Claude Juncker në një deklarate të përbashkët me kryeministrin shqiptar Edi Rama tha se zgjedhjet duhet të mbahen, pasi presidenti...

I dehur në timon, arrestohet shoferi i autobusit në Tiranë

Një drejtues autobusi është arrestuar mëngjesin e kësaj të marte, teksa drejtonte në gjendje të dehur automjetin e transportit publik, më konkretisht të linjës...

Juncker krejt i dehur në Campidoglio (film)

Presidenti i Komisionit Europian, Jean Claud Juncker, ka surprizuar të gjithë me sjelljen e tij, teksa shfaqet i dehur në një pritje në Campidoglio në...

Arrestohet punonjësi i Gardës, u aksidentua në gjendje të dehur

Një punonjës i Gardës së Republikës është arrestuar pasi mbrëmjen e djeshme është përfshirë në një aksident rrugor, ku më pas ka rezultuar se ka qenë...

Durrës/ 30-vjeçari në gjendje të dehur plagos veten më thikë

30-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën Një person ka plagosur veten me thikë në gjendje të dehur. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në banesën...

Justin Bieber sulmohet nga një fans në Gjermani (VIDEO)

Telashet nuk kanë të sosur për kanadezin Bieber dhe këtë herë problemet e ndjekin në Gjermani. Teksa po shijonte suksesin e turit të tij botëror...

Latest news

Vret me thikë vjehrrën, arrestohet 44-vjeçarja në Dibër

Një 44-vjeçare është arrestuar në fshatin Maqellarë të Dibrës, pasi pas një konflikti për motive të dobëta ka qëlluar me thikë vjehrrën 74-vjeçare  e...

“25 Prilli, referendum kundër korrupsionit”, Meta ashpërson tonet nga Borshi

Presidenti Ilir Meta përmes një fotoje të postuar në facebook nga rruga e shembur në aksin Borsh-Himarë, si pasojë e rëshqitjes së dherave ka...

Bënë kërdinë në Cërrik, kapen hajdutët që boshatisën magazinat

Policia e Cërrikut ka zbardhur disa vjedhje duke arrestuar autorin, E. U., 35 vjeç, si dhe u shpall në kërkim D. K., 32 vjeç,...

Mbi 100 viktima, Shifrat zyrtare të Ministrisë së Shëndetësisë për Kukësin janë të pavërteta

Vijojnë të jetë në shifra të larta numri i qytetarëve të prekur me Covid-19 në qarkun e Kukësit në raport me numrin e popullsisë. Gjatë...

Haiku nga Kobayashi Issa (15 qershor, 1763 – 5 janar 1828)

Me tim atë Me tim atë do të shihja muzgun mbi fushat e gjelbra . . . Bora po shkrin Bora po shkrin dhe fshati përmbytet nga fëmijët. . . . Mbi një degë Mbi një degë që pluskon teposhtë...
- Advertisement -