Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vesi del me shpirtin. Dash Shehi shkon i dehur në emision (film)

Nga 27-shi 0

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi, ditën e djeshme ka qenë i ftuar në studion e gazetarës Mirela Milori në Abc News ku foli lidhur me Reformën Zgjedhore.

Ajo çka ra në sy, ishte gjendja e tij e dehur, gjë që vuri në vështirësi dhe gazetaren.

I pyetur nga gazetarja, për reformën zgjedhore dhe veprimet e Lulzim Bashës, Shehi tha se “kjo reforma do të mbyllet”, por shfaqte vështirësi të shumta në artikulim.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej