- Advertisement -

TAG

Dashamir Shehi

Vesi del me shpirtin. Dash Shehi shkon i dehur në emision (film)

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi, ditën e djeshme ka qenë i ftuar në studion e gazetarës Mirela Milori në Abc News ku foli lidhur me Reformën Zgjedhore. Ajo...

Kryetari i OSBE, Edi Rama, takon Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama

Nga Erl Kodra Kriza politike dhe ekonomike në Shqipëri ka arritur kulmin. Vendi gjendet në prag të kaosit total. Edi Rama, Kryeministri i Shqipërisë ia...

Shehi: S’di ku ta vendos karrigen, që mos të kem komshinj të pistë

Dashamir Shehi, kryetari i LZHK-së dhe aleati i Lulzim Bashës, është shprehur gjatë një intervistë se një ditë do të ulej në Parlament me...

Dash Shehi: Presidenti Meta dekret të ri për datën e zgjedhjeve

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi në përfundim të takimit me Presidentin e vendit Ilir Meta, deklaroi se bisedimet me të u fokusuan tek një...

Përfundon takimi i Metës me aleatët e djathtë/ Shehi: Nëse zgjedhjet u shtynë për të fituar kohë, nuk kemi bërë asgjë

Ka përfunduar takimi mes presidentit të vendit Ilir Meta dhe aleatëve të djathtë ku u diskutua për datën kur do të mbahen zgjedhjet e...

Sherri/ Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Shehi: Je banda e legenëve të Ramës (film)

Analisti Mustafa Nano është përplasur me ish deputetin Dashamir Shehi në studion e “Opinion”. Duke mos u pajtuar me komentet e tyre politike, Nano...

Shehi: Dyshoj tek një pakt i dy liderëve kryesorë

Deputeti Dashamir Shehi i ftuar në "Arena" nga Dritan Hila, tha se dyshon tek një pakt midis kryeministrit Rama dhe kryetarit të opozitës. Pjesë nga...

“Fshini fotot se na çat k…”, Zbulohen sms-të e kërcënimit të nipit të deputetit të PS

Ngjarja e Xhisela Malokut dhe djalit të deputetit Rrahman Rraja ka qenë kryefjala e komenteve në rrjetet sociale, veçanërisht deklarata e vajzës se “kur...

Shehi kritika Lu-së: Nuk arrestoi as peshq dhe as gaforre

Një sfidë e Ambasadorit Lu, ishte Reforma në Drejtësi, për të cilën u investua gjatë gjithë karrierës së tij në Shqipëri. Në konceptin e...

“Daja” përballë “Lalit”, pse Dash Shehi nuk është aspak një ide e keqe për Bashkinë e Tiranës

Nga Gentian Gaba Edhe pse jemi më pak se një vit larg zgjedhjeve vendore, politika e ditës nuk po lejon ende një artikulim të...

Latest news

Patronazhisti Taulant me syrin dhe veshin tek vrima e çelësit

Marrjen e të dhënave tepër konfidenciale të mbi 910 mijë qytetarëve shqiptarë, patronazhistët e PS-së e paskan marrë duke punuar vite te vite të tëra në...

E keni vrarë ndonjë herë mendjen se pse serbët…?

shkruan Fahri Xharra - Serbët me ngulm mundohen ta paraqesin veten para botës si pasardhës të pellazgëve, etruskëve, ilirëve e neve të na klasifikojnë si...

238 raste të reja dhe 7 viktima nga Covid në vendin tonë

Vijojnë të jenë të qëndrueshme shifrat e të infektuarve me Covid në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë nga 2684...

Bllokohen 21 minatorë në galerinë e karbonit në Kinë

21 minatorë kinezë kanë mbetur të bllokuar në një minierë karboni në provincën e Hutubi, në rajonin e Xinjiang. Këtë lajm e kanë bërë...

Mijëra kosovarë drejt Shqipërisë për fundjavë, Përparim Kryeziu zbulon arsyen e dyndjes

Përparim Kryeziu, zëdhënës i qeverisë së Kosovës, pohon se masat e reja e ndërmarra nga qeveria kundër përhapjes së koronavirusit nuk kanë qënë shkak...
- Advertisement -