- Advertisement -

TAG

emision

Vesi del me shpirtin. Dash Shehi shkon i dehur në emision (film)

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi, ditën e djeshme ka qenë i ftuar në studion e gazetarës Mirela Milori në Abc News ku foli lidhur me Reformën Zgjedhore. Ajo...

Lojtari shënon rekord në emision, 58 puthje në 70 sekonda (film)

Uroj mos ta keni humbur emisionin argëtues të kësaj të hëne, n'Kokë nga Enkel Demi. Një lojë tejet argësuese është zhvilluar me lojtarët ku "të...

Dako tensionohet në emision live: S’ka bir k*rve të ma kalojë mua (film)

Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako, është përfolur ditët e fundit se ka dalë i përfshirë në përgjimet e bandës së “Avdylajve”. Duke komentuar...

Si mund të jetë një rrëfim me një gotë vere para, me tinguj pianoje në sfond dhe me miq të mirë përreth?

Miq, pije e muzikë e mirë. Emra të njohur të jetës publike që shfaqen në një dimension krejt ndryshe e të lirë. Si mund...

Si të kujdeseni për shëndetin tuaj dhe dy fjalë “Hipokratin”, ja emisioni më i ri në media

Duke filluar nga data 15 shtator 2018, çdo të shtunë, për 10 muaj me rradhë, në orën 18:20, në ekranin e Top Channel do...

Fevziu ka dhënë kontributin e tij për mediokritetin dhe tollovinë mediatike

Nga Erion Kristo Unë ndryshe nga ju nuk e urrej Fevziun. Ndryshe nga ju nuk më intereson fare pagesa e tij. As kalimi në një institucion...

Gjuha jonë sa e mirë!

Nga Iva Tiço Në morinë e titujve të portaleve, që gjatë ditës së dielë bëjnë çmos për të marrë klikime njerëzish, që janë duke u shullyer...

Disa fëmijë shqiptarë mezi ushqehen, të tjerë kequshqehen, disa janë kavie në emisione televizive

Nga Indrit Vokshi Nuk e di për çfarë iu thuhet "gëzuar" fëmijëve me 1 qershor? A është celebrim i dashurisë për fëmijët? Apo duhet të jetë...

Debati Hoxha-Berisha/ Akuza për vasjen e Hajdarit dhe dëshmitarit të Haklajve (film)

Debat i ashpër mes gazetarit Artan Hoxha dhe ish-kryeministrit Sali Berisha. Hoxha prezent në studio dhe Berisha në lidhje telefonike për “Studio e hapur”. Një...

Nga festa në maternitet, Ilva Tare bëhet nënë për herë të dytë

Gazetarja Ilva Tare ishte dje në një transmetim live maratonë në studio, me rastin e 10-vjetorit të televizionit Ora News. Gjatë fjalës së saj në...

Latest news

Raporti i Reporterëve pa Kufij: Liria e shtypit në Shqipëri kërcënohet edhe nga Covid

Në disa vende, përfshi dhe Shqipërinë, liria e mediave është përkeqësuar sipas organizatës Reporterët pa Kufij. Kërcënim për lirinë e shtypit është tani edhe...

Maqedonia zgjat masat kufizuese deri më 27 prill, qeveria do të paguajë testet PCR për turistët e huaj

Qeveria e Maqedonisë së veriut ka lënë në fuqi masat kufizuese që ishin gjatë ditëve të fundit. Deri më 27 prill në Maqedoni lëvizja...

Degradimi i Artan Lames nga dishepull i urbanizmit në Patronazhist të Rrumpallës

Nga Ermal Mulosmani Në një publikim të bërë sot nga gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, dëgjohej Drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame,...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...
- Advertisement -