Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja si e “mbështet” Ramën Europa/ Plas rrjeti me pamje të “Juncker, the drunker” (film)

Nga 27-shi 0

Presidenti i KE-së, Jean- Claude Juncker në një deklarate të përbashkët me kryeministrin shqiptar Edi Rama tha se zgjedhjet duhet të mbahen, pasi presidenti Meta ç’dekretoi pa afat zgjedhjet e 30 qershorit.

Fill pas kësaj deklarate, kanë plasur në rrjete sociale memet dhe videot për “Junker, the drunker”.

Nuk besojmë që kryeministri ynë ta marrë seriozisht mbështetjen e Europës në këtë rast pasi nuk i dihet në çfarë efekti të ketë qenë presidenti i KE-së. Dyshojmë dhe për atë të kryeministrit Rama…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej