Berishës i ndodh e papritura në takimin elektoral, ndërhyjnë truprojat

0
43

Një e papritur i ka ndodhur sot ish-kryeministrit Sali Berisha në takimin elektoral që ai po mban në Elbasan. Sapo Berisha nisi që të mbante fjalën e tij, i dehuri ndërhyri dhe nisi që të bërtiste nga vendi. Pasi kuptoi gjendjen e tij, ish-kryeministri i kërkoi truprojave të tij që ta linin të afrohej derisa të largohej vetë më pas.

Anëtari i PD: Sali Berisha, unë jam besnik ndaj teje (tenton të ngjitet në sallë)

Ndërhyn garda

Berisha: Lëre lëre të vijë!

Në orën 17:00 të ditës së sotme, Berisha ka nisur takimet e tij me sipmatizantët e PD në Elbasan ku i është rezervuar një pritje në kuadër të fushatës për garën e kryetarit të PD.