- Advertisement -

TAG

hakmarrje

Saga e hakmarrjes mes dy fiseve në Mirditë! 5 viktima në 4 vite nga prishja e pazareve të drogës

Atentati mbrëmjen e djeshme ndaj Preng Gjinit tronditi Tiranën, pasi u krye në një zonë mjaft të populluar, ndërsa ishte vijim i kaluarit të hakmarrjes...

“Shkarkimi politik i mjekut Ilir Allkja”, Bardhi: Është hakmarrje e kryeministrit Rama

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me shkarkimin e mjekut të QSUT, Ilir...

Artan Hoxha publikon videon nga ekzekutimi i Guxim Gjyriçit (film)

Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi ekskluzivisht në studion e Abc News video nga momenti i vrasjes së Guxim Gjyriçi më 6 janar, akt i...

Vrasësi hyri si burrë dhe doli si grua, zbardhet dosja e prokurorisë: Si u vra Kastriot Reçi?

Qitësi që vrau me një plumb në zemër Kastriot Reçin dy ditë më parë ka patur të gjithë kohën e nevojshme për përgatitjen e...

I dënuar me 23 vite burg për gjakmarrje, arrestohet 42 vjeçari në Dukagjin (film)

Policia e Shkodrës ka finalizuar me sukses operacionin "Dukagjini", ku ka rënë një pranga  një person i shumëkërkuar për vrasje me paramendim. Mësohet se Lush...

Hakmarrje shqiptare, mësuesi vendos 31 njësha brenda një klase

Në një gjimnaz në Ferizaj, në një klasë të vetme mësuesi i Biologjisë u ka vënë nxënësve 21 njësha. Nxënësit e vitit të dytë...

Babai i të riut të ekzekutuar në Tiranë në burg të përjetshëm për dy vrasje, 28-vjeçari kishte kërkuar azil politik

Një 28-vjeçar u ekzekutua mbrëmjen e së martës në zonën e “Kinostudios” nga persona ende të paidentifikuar. Dyshimet e policisë janë që kjo vrasje të...

Nis hakmarrja e SHBA, shkurtohen fondet për OKB

Shtetet e Bashkuara nisën të zbatojnë të paktën pjesërisht kërcënimin lëshuar përpara votimit në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Ambasadorja amerikane atje Nikki Haley njoftoi...

Durrës/ Shpërthim me eksploziv në lokalin e ish të dënuarit, dyshohet për hakmarrje

Një shpërthim i fuqishëm me eksploziv është regjistruar edhe në qytetin e Durrësit. Shpërthimi ka ndodhur në lokalin e shtetasit Fetah Matajt në lagjen nr.15...

Latest news

Diktatura e sulltanit/ Arrestohet gruaja që guxoi të qeshë, kur kalonte Edi Rama

Një 45 vjeçare me inicialet T.B., përfundoi në komisariatin numër 1 me urdhër të Gardës së Republikës, pasi këta të fundit e konstatuan duke...

Asteroidi 1.000 metra i gjërë kërcënon Tokën, ekspertët zbulojnë datën dhe vitin e përplasjes

Një asteroid i quajtur ‘Zoti i Kaosit’ po afrohet gjithnjë e më shumë me Tokën dhe brenda 48 vitesh mund të godasë planetin tonë. Paralajmërimi...

Khloe Kardashian infektohet me Covid-19, tregon simptomat: Dhimbje të çmendura… (foto)

Një nga vajzat më të famshme në botë është prekur nga Covid-19, bëhet fjalë për Khloe Kardashian. Lajmin e ka bërë me dije vetë bukuroshja...

Vjen deklarata e fortë kundër Ramës nga kreu i Komisionit të Jashtëm në PE

Eurodeputeti gjerman, David McAllister, reagon ashpër për vendimin e mazhorancës shqiptare për të votuar ditën e nesërme në seancën plenare ndryshimet në Kodin Zgjedhor. Në...

E pabesueshme, Gjeli vret oficerin e policisë, flet shefi i Komisariatit: S’ka ndodhur kurrë në 25 vite

Lufta mes gjelave është një sport i paligjshëm, por shumë popullor, sidomos në Amerikën Latine dhe Azi. Diçka e pazakontë ka ndodhur së fundmi...
- Advertisement -