AUTHOR NAME

Alma

1936 POSTIME
0 Komente

Vrasja e Novruz Likometaj në Fier, dënohet me 20 vite burg autori

Gjykata e Fierit ka dënuar me 20 vite burgim Skënder Krasniqin 44 vjeç, për akuzën e vrasjes me paramendim. Krasniqi u dënua për vrasjen...

Finalja e Conference League, ja si do hyhet sot në stadiumin “Air Albania”

Për finalen e Ligës së Konferencës do të vijë një numër i madh tifozësh të huaj dhe jo të gjithë mund ta ndjekin ndeshjen...

Zgjedhjet për kryetarë në 61 degë, PS shtyn afatin e aplikimit

Partia Socialiste ka shtyrë me një javë afatet e dorëzimit të dokumenteve për kandidatët që duan të bëhen pjesë e garës për 61 kryetarët...

Dhuna në Tiranë/ BBC, jehonë përplasjes mes huliganëve dhe policisë

Mediat ndërkombëtare i kanë dhënë jehonë përleshjes mes policisë shqiptare dhe tifozëve holandezë të Feyenoordit mbrëmjes së djeshme në kryeqytet. “BBC” shkruan se 19 efektivë...

Kanoste biznesmenen dhe i kërkonte para, arrestohet 36-vjeçari

Erion Trifoni është vënë në prangat e policisë, pasi dyshohet se ka kërcënuar një grua, duke e kanosur në këmbim të dhënies së parave. Sipas...

Armiq për vdekje, ja pse urrehen kaq shumë tifozët e Romës dhe Feynoord

Skuadrat e Romës dhe Feyenoordit e gjejnë veten përballë shtatë vite pas herës së parë dhe të vetme që u ndeshën me njëra-tjetrën. I...

Pak orë para ndeshjes, hiqet posteri gjigand i Murinjos mbi Universitetin e Tiranës

Finalja e Ligës së Konferencës po afron dhe në ditën e ndeshjes, përtej preferencave personale, qyteti i Tiranës duhet të jetë neutral për tifozeritë...

Conference League, Rama: Mbi 20 mijë tifozë pritet të vijnë sot

Edhe rreth 20 mijë tifozë të tjerë pritet të mbërrijnë gjatë ditës së sotme në Tiranë për ndeshjen e Conference League, mes Romës dhe...

Vuçiç fton Abazoviç t’i bashkohet takimit të “Open Balkan”

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, e ftoi kryeministrin e Malit të Zi, Dritan Abazoviç, që t’i bashkohet një takimi të nismës rajonale, “Ballkani i...

Zbulohet shkaku i arrestimit të Ballist Morinës

Superfansi i Kombëtares Shqiptare i cili mbahet mend për dronin e ngritur në mes të Beogradit është arrestuar paraditen e sotme në Kukës, sipas...

Latest news

Vrasja e Novruz Likometaj në Fier, dënohet me 20 vite burg autori

Gjykata e Fierit ka dënuar me 20 vite burgim Skënder Krasniqin 44 vjeç, për akuzën e vrasjes me paramendim. Krasniqi u dënua për vrasjen...

Pas lajmit të bujshëm, Tayna publikon foton e parë me djalin që u kap mat në Zvicër (FOTO)

Tayna ishte në qendër të vëmendjes së mediave rozë gjatë ditëve të fundit. Shkak për këtë është bër një foto që qarkulloi në rrjet...

Finalja e Conference League, ja si do hyhet sot në stadiumin “Air Albania”

Për finalen e Ligës së Konferencës do të vijë një numër i madh tifozësh të huaj dhe jo të gjithë mund ta ndjekin ndeshjen...

Ja kush janë partneret e futbollistëve që do të zbresin sonte në fushë

Sytë e gjithë Europës janë zhvendosur në Tiranë, ku do të luhet sonte finalja e Konferencës së Ligës mes Feyenoord dhe AS Roma. Teksa...

Bëri xhiron e rrjetit, ja me kë u kap mat në aeroport Capital T (FOTO)

Reperi i njohur, Capital T dhe modelja gjithashtu e njohur shqiptare, Adrola Dushi janë përfolur që një kohë të gjatë nëpër media rozë për...