Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Artan Hoxha publikon videon nga ekzekutimi i Guxim Gjyriçit (film)

Nga Media 0

Gazetari investigativ Artan Hoxha zbuloi ekskluzivisht në studion e Abc News video nga momenti i vrasjes së Guxim Gjyriçi më 6 janar, akt i cili mund të nxitë një tjetër valë hakmarrjesh në Tropojë.

Gzetari Artan Hoxha shpjegoi se kishte shkuar në Tropojë për të investiguar mbi vrasjen në fjalë duke zbuluar detaje të rendësishme.

Hoxha tha se dyshohet se pas vrasjes fshihet një ish-pjestar i forcave speciale të Shqipërisë. “Dyshohet se është një pjestar i forcave speciale dhe po verifikohet vendi ku ai ishte në momentin e ngjarjes”, tha gazetari.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej