- Advertisement -

TAG

Chris Brown

Zjarr masiv në festival, pjesëmarrësit largohen të tmerruar

Qindra njerëz u detyruan të largoheshin nga festivali muzikor i Fresh Island në Plazhin e Zrce të hënën në mbrëmje, në fillim të eventit...

Chris Brown baba për herë të dytë

Reperi i famshëm, Chris Brown do të bëhet baba për herë të dytë. "Page six" bën të ditur se reperi 30-vjeçar po pret fëmijë me...

Chris Brown “i dashuruar” pas vajzave shqiptare (foto)

Ish i dashur i Rihanës, reperi Chris Brown, është një ndër artistët më të njohur në botë ku numëron mbi 53 milionë ndjekës në Instagram,...

Chriss Brown i rikthehet dhunës, tashmë me të dashurën e re (foto)

Të shumtë ishin ata që u habitën kur panë këtë foto që po bën xhiron e rrjeteve sociale, pasi menduan se Chris Brown i...

Çfarë dimë ne për Albert Stanaj/ Këngëtari shqiptar që po punon me Drake

Ka një shans të mirë për ju që nuk ia keni idenë se kush është Albert Stanaj dhe pa dyshim ne nuk e bëmë,...

Ja çfarë ndodhi në koncertin e mbrëmshëm të Chris Brown

Në fillim ishte e vështirë të besohej që këngëtari me famë botërore Chris Brown do të performonte edhe në Shqipëri, si pjesë e turit...

Chris Brown koncert në Durrës

Këngëtari i famshëm amerikan, Chris Brown ka bërë të ditur në rrjetin e tij social të Instagram datat e turit  që do të zhvillojë...

Lamashi u kthye prapë

Nga Enkel Demi Chris Brown e ka punën pisk, sepse ka goditur sërish një vajzë gjatë një koncerti në Kanë të Francës. Ai konsiderohet përsëritës...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -