Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Chris Brown “i dashuruar” pas vajzave shqiptare (foto)

Nga Klodiana 0

Ish i dashur i Rihanës, reperi Chris Brown, është një ndër artistët më të njohur në botë ku numëron mbi 53 milionë ndjekës në Instagram, por prej kohësh duket se ai ka një simpati të theksuar për vajzat shqiptare.

Kush janë personazhet publikë shqiptarë që Chris Brown ndjek mes rreth 3000 personave në instagramin e tij?

Është lehtësisht e verifikueshme, sepse mjafton t’i hedhim një sy profilit të tij dhe shohim që ai ndjek, Rita Orën, Bebe Rexhën, Dua Lipën, Era Istrefin, Nora Istrefin, Arbenita Ismajlin, Samanta Karavellën, Baby G, Rina Balaj, Elvana Gjatën, Adrola Dushin, Kristina Baki-në si dhe reperin Gashi.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej