Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Chris Brown baba për herë të dytë

Nga Klodiana 0

Reperi i famshëm, Chris Brown do të bëhet baba për herë të dytë.

“Page six” bën të ditur se reperi 30-vjeçar po pret fëmijë me ish-të dashurën, Ammika Harris.

Ammika është modele shumë e ndjekur në Instagram.

Së fundmi ajo kishte lënë të kuptohej se ishte shtatzënë me një foto ku shfaqej e veshur një fustan të bardhë ku dukej qartë barku i rrumbullakosur.

Mediat e huaja shkruajnë se reperi së fundmi është ndarë nga e dashuria e tij Indymarie për shkak të shtatzënisë së modeles.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej