Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Makina përplas motorin, një person humb jetën

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në lagjen “ish-Markata e Vjetër” në kryeqytet.

Sipas burimeve bëhet me dije se një person ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen të plota shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për zbardhjen e aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej