Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha: 30 qershori, varreza politike e Edi Ramës

Nga Klodiana 0

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar mbrëmjen e sotme se 30 Qershori është varreza politike e Edi Ramës.

Përmes një statusi në facebook, Basha shkruan se shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë se Europa dhe shton se, nuk ka asnjë hap pas në aksionin opozitar.

“30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me Shqipërinë që duan vetëm ata! Tani është koha për Shqipërinë e të gjithë shqiptarëve! Asnjë hap pas! #21qershor”,  shkruan Basha në Facebook.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej