Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Chris Brown koncert në Durrës

Nga Klodiana 0

Këngëtari i famshëm amerikan, Chris Brown ka bërë të ditur në rrjetin e tij social të Instagram datat e turit  që do të zhvillojë këtë verë.

Mes këtyre datave ndodhet edhe Shqipëria. Brezzy do të jetë më 8 korrik në Durrës, por deri më tani nuk është bërë ndonjë promo se ku do të performojë këngëtari.

Chris Brown ka bashkëpunuar dhe me këngëtaren me origjinë kosovare, Rita Orën, duke sjellur hitin “Body On Me”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej