- Advertisement -

TAG

Blerina Gjylameti

Gazetari përplaset me Gjylametin në studio: Ndryshe flisnin, kur jeni në qeveri, ndryshe në opozitë (film)

Mbrëmjen e sotme në “As pro, as kundër” të drejtuar nga Robert Aliaj në ABC u diskutua për zgjedhjet në Kosovë dhe ndikimin në...

Panairi i Librit i bën bashkë, deputetja socialiste në rradhë për të marrë një autograf nga Grida Duma

Panairi i Librit në Tiranë këtë vit ka sjellë shumë tituj të rinj, ku një ndër to ka qenë edhe libri i ish-deputetes demokrate...

“Pësoi infarkt para aksidentit?”/ Momenti kur vëllai i deputetes së PS-së përplaset me kamionin (film)

Janë publikuar pamjet e aksidentit fatal të vëllait të deputetes së PS-së Blerina Gjylameti, Elton Maçelli në tunelin e Krrabës. 37-vjeçari ishte me shpejtësi tepër...

Makina shpërthen në flakë në tunelin e Elbasanit, viktima vëllai i deputetes Blerina Gjylameti (foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në brendësi të tunelit në aksin Elbasan -Tiranë ku një person humbi jetën. Mësohet se viktima...

Reporteri i “Bild”- Gjylametit: Mund të ketë tymosur gjëra të gabuara

Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur akuza të rënda në drejtim të...

Dështimi i tubimit të Ramës dhe Veliaj, sherr i madh në PS/ Ikën kryetarja e Tiranës, Blerina Gjylameti

Dështimi i anti-mitingut të djeshëm të organizuar në Tiranë nga Edi Rama dhe Erion Veliaj, ka bërë që gjendja brenda Partisë Socialiste të jetë...

Gjylameti: Kostot e Unazës së Re të justifikuara, s’duam të përsërisim Rrugën e Kombit

“Transparenca e bërë për projektin është mjaftë e qartë. Të gjithë mund kontrollojnë për të, mjaftojnë të hyjnë tek faqja e ARRSH”, u shpreh...

Boçi: Deputetja e PS dhe zv/ministri, dy kopjacë dhe hajdutë intelektualë, Rama hesht

Deputeteja Socialiste, Blerina Gjylameti dhe zv/ministri i Arsimit Ervin Demo janë akuzuar nga studiuesi Taulant Muka për plagjiaturë. Në një deklaratë për mediat, deputeti demokrat...

Elisa Spiropali dhe Blerina Gjylameti zënë vendin e Saimir Tahirit

Pasi Saimir Tahiri, i akuzuar nga Prokuroria si i përfshirë në çështjen Habilaj u shkarkua nga funksionet drejtuese në Partinë Socialiste, janë publikuar emrat...

Vijojnë përplasjet PD-PS për zgjedhjet në Dibër

Vijojnë akuzat e Partisë Demokratike ndaj aleancës së majtë për blerje votash në Dibër. Kundërpërgjigjet deputetja socialiste Blerina Gjylameti. Në një deklaratë për mediat, deputeti demokrat...

Latest news

Misioni i SHBA në OSBE për 25 prillin: Mbetet problem blerja e votës, SPAK të hetojë krimet zgjedhore

Misioni i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në OSBE ka bërë një deklaratë lidhur me zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri. Ndërkohë që veçon...

Partia Demokratike bën hapin e parë kundër 25 prillit, kërkohet në KAS rivotimi në 9 qarqe të vendit

Partia Demokratike pritet të dorëzojë pranë Komisionit të Ankimimeve dhe Sanksioneve kërkesën për shpallje të pavlefshme të rezultatit të zgjedhjeve të 25 prillit për...

Përcillet për në banesën e fundit Guljelm Radoja, ja cili ishte amaneti i aktorit (film)

Është përcjellë në banesën e fundit aktori Guljelm Radoja, i cili humbi jetën për shkak të Covid-19. Ceremonia ka qenë shumë private, pasi ka qenë...

Humbin jetën 25 pacientë, konfirmohen 234 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Numri i viktimave dhe i rasteve ditore të infektuar me Covid vijon që të jetë i lartë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të...

Kurti: Do të përgatisin padi për gjenocid ndaj Serbisë në GJND

Kryeministri Albin Kurti, këtë të premte në mbledhjen e qeverisë që po mbahet tani, ka shpalosur programin e tij qeverisës për mandatin e parë...
- Advertisement -