Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Panairi i Librit i bën bashkë, deputetja socialiste në rradhë për të marrë një autograf nga Grida Duma

Nga Klodiana 0

Panairi i Librit në Tiranë këtë vit ka sjellë shumë tituj të rinj, ku një ndër to ka qenë edhe libri i ish-deputetes demokrate Grida Duma “Kohë për politikë”.

Duke shfrytëzuar prezencën e madhe të publikut këto ditë në panair, ish deputetja është gjendur vet në stendat e shtpisë botuese për të takuar lexuesit e saj si dhe për t’ju dhënë atyre një mbishkrim.

Mirpo së fundmi vëmendje ka marrë deputetja socialiste Blerina Gjylameti, e cila është fotografuar duke i marrë një autograph rivales së saj në politikë.

Siç duket dy politikanet kanë harruar për pak momente debatin në politikë duke shijuar botën e librave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej