Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Makina shpërthen në flakë në tunelin e Elbasanit, viktima vëllai i deputetes Blerina Gjylameti (foto)

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në brendësi të tunelit në aksin Elbasan -Tiranë ku një person humbi jetën.

Mësohet se viktima është Elton Maçolli 42 vjeç, vëllai i deputetes së PS, Blerina Gjylameti. 42-vjeçari prej disa vitesh punonte në bazën ajrore të helikopterëve në Farkë.

Raportohet se makina e Maçollit tip “Seat”, e pajisuar me një impiant gazi pas një përplasje me një maune shpërtheu në flakë.

Makina u shkatërrua plotësisht pas aksidentit, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe ka ndaluar shoferin e kamionit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej