- Advertisement -

TAG

aksident

28-vjeçari humb kontrollin e makinë, aksidenton këmbësorin në aksin Tapizë-Thumanë

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tapizë – Thumanë. 28-vjeçari me iniciale A.K ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë...

Makina merr përpara këmbësorin në Shijak-Durrës, 50-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur  pasditen e sotme në aksin rrugor Shijak-Durrës. Një automjet që drejtohej nga një 19-vjeçar ka aksidentuar një këmbësor të moshës...

Makina me shpejtësi skëterrë i këput këmbët qytetarit në Sarandë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Qafë-Gjashtë të Sarandës. Mesohet se një makinë tip “Benz” me drejtues L. M. me shpejtësi ka...

Aksident në Berat, në gjendje të rëndë një 32-vjeçar

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në rreth-rrotullimin në afërsi të Urës së Goricës në Berat. Një 32-vjeçar që shpërndan piza në qytet...

Aksident në Tiranë/ Humb kontrollin e mjetit dhe dëmton lokalin me dyqanin e rrobave, 36-vjeçari largohet nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Policia bën me dije se shtetasi me inicialet B. C, 36 vjeç duke drejtuar mjetin tip...

Shoferi në Divjakë përplas me makinë dy fëmijë

Divjakë/Informacion paraprak Sot rreth orës 11:00, në fshatin Mizë, Divjakë, shtetasi P. Ç, duke drejtuar mjetin tip “Opel” ka përplasur shtetasit E. A., 10 vjeç...

Kalojnë semaforin me të kuqe, dy makina përplasen fuqishëm në qendër të Fierit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të Fierit. Sipas burimeve , dy automjetet nuk respektuan semaforët dhe për pasojë u përplasën njëri...

Tentoi të rrëzonte Prokurorin e Përgjithshëm, vdes papritur deputeti brenda në taksi

Një deputet ukrainas, i cili më parë ishte përfshirë në një përpjekje për të rrëzuar prokurorin e përgjithshëm të vendit, vdiq ndërsa udhëtonte me...

Ford”-i del nga rruga në Pogradec, shoferi dhe dy pasagjeret përfundojnë në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të fshatit Vërçun në Pogradec. Një automjet që drejtohej nga 45-vjeçari me iniciale K.G. ka...

Aksident më Milot, 4 persona dërgohen me urgjencë drejt Traumës

Rreth orës 16:55, në aksin rrugor Milot-Rrëshen, në Skuraj, automjeti tip “Renault” është përplasur me mjetin tip “Ford”, ku si pasojë kanë marrë dëmtime...

Latest news

Rama vijon me dasmën: Jemi “dhëndër” në tentativë për në BE

Kryeministri Edi Rama vijon me “dasmën  dështuar” të integrimit në BE. Në përvjetorin e Fondacionit Gjerman “Friedrich Ebert” në Shqipëri, Rama foli për procesin...

28-vjeçari humb kontrollin e makinë, aksidenton këmbësorin në aksin Tapizë-Thumanë

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tapizë – Thumanë. 28-vjeçari me iniciale A.K ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë...

8 nxenës pozitiv me Covid, mbyllet plotësisht klasa e 5-të e shkollës në Gjirokastër

Inspektorati Shteteror Shendetesor ne Gjirokaster ka mbyllur klasën e pestë në shkollen 9-vjecare "Avni Rustemi" në Bashkine e Libohoves. Shkak është bërë infektimi e...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga BUJAR LESKAJ Komisioni Europian pub likoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...

Disa zona në Tiranë pa drita/ OSHEE njofton: Dy ditët e ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë

OSHEE ka njoftuar qytetarët se nesër dhe pasnesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbjatjen e kabinave. Sipas njoftimit...
- Advertisement -