- Advertisement -

TAG

Artan Lame

“Token ta haje ujku”/ Artan Lame habit me përgjigjen për çështjen e pronave

Një nga problematikat më të mëdha në vendin tonë është edhe ajo e pronave në bregdet, ku ka pasur shumë akuza nga pronarët që...

Artan Lame: Do i gënjeja prapë qytetarët që të mos votonin opozitën

Kreu i Kadastrës, Artan Lame është pyetur gjatë një konference për shtyp për audiopërgjimin e publikuar para zgjedhjeve të 25 prillit ku ai jepte...

Rrugës për Ksamil…

Kryeministri Rama paralajmëroi nisjen javën e ardhshme të operacionit “Bregdeti Ynë”, përmes të cilit sipas tij do të pastrohet e gjithë riviera shqiptare nga...

Ksamil/ Mandati i tretë filloi duke mbajtur fjalën që doli në përgjime

https://27.al/artan-hoxha-nxjerr-regjistrimin-fushate-me-legalizimet-punonjesit-e-kadastres-udhezohen-te-genjejne-qytetaret/

Basha nga Vlora: Rama kërkon votën për legalizimet, por do të prishë 110 000 shtëpi

Kreu i PD, Lulzim Basha ka nisur sot turin e takimeve nga Vlora ku është pritur nga dhjetëra qytetarë, ku nuk la pa përmendur...

Degradimi i Artan Lames nga dishepull i urbanizmit në Patronazhist të Rrumpallës

Nga Ermal Mulosmani Në një publikim të bërë sot nga gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, dëgjohej Drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame,...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...

Komiteti Teknik ndalon grumbullimet, Artan Lame: Pres vizita për babanë e ndjerë

Kreu i Kadastrës, Artan Lame ka njoftuar në Facebook, se do të presë njerëz për babain që i ndërroi jetë një muaj më parë. Por...

Latest news

Atentat me bombë në tubimin e Erdoganit

Mediat turke raportojnë për një atentat të shmangur ndaj presidentit turk Rexhep Tayip Erdogan. Ngjarja ka ndodhur teksa Erdogan po merrte pjesë në një tubim...

E konfirmon qeveria: Kurti nuk e viziton SHBA-në këtë vit

Plani i Kurtit për të shkuar në Amerikë gjatë muajit nëntor mbeti vetëm synim. Para 70 ditëve, kryeministri Kurti u pati treguar deputetëve në...

Duke shëtitur në Amerikë, Rama zbulon shqiptarin: E gjeta nga emri i lokalit

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sikurse e ka zakon, shefi i qeverisë shqiptare nuk ka harruar të përcjellë humor...

Tragjedia në Bullgari, familjarët kërkojnë përgjegjësi

Familjarët e viktimave kërkojnë që sa më shpejtë të zbardhet e vërteta rreth tragjedisë në Bullgari ku humbën jetën 45 persona dhe 7 të...

Rama në SHBA, takohet me përfaqësues të industrisë automotive: Mundësi bashkëpunimi

Kryeministri Edi Rama ndodhet në mjediset e organizatës “Automation Alley” në Shtetet e Bashkuar të Amerikës. Së fundmi Rama ka postuar pamjet gjatë kësaj vizite...
- Advertisement -