Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Sahit Dollapi dërgohet në Spitalin e Traumës

Nga Klodiana 0

Sekretari organizativ i PD-së Sahit Dollapi i cili u arrestua në orët e mbrëmjes së të shtunës gjatë protestës së opozitës, është nisur drejt Spitalit të Traumës me ambulancë i shoqëruar dhe nga forcat e policisë.

Dollapi vuan prej kohësh nga problemet në zemër dhe ka kryer 2 ndërhyrje kirurgjikale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej