- Advertisement -

TAG

arrestim

Ardjan Çapja pëson arrest kardiak në qeli, dërgohet me urgjencë në spital

Ardjan Çapja ka pësuar arrest kardiak vetëm 1 ditë as arrestimit nga policia dhe për pasojë është dërguar për të marrë trajtimin e nevojshëm...

Konflikti, kandidatja e LSI në Durrës: Nuk pati sherr, i kapëm me përgjuesit në dorë

Nga Mimoza Vraja Elona Guri, kandidatja e LSI në qarkun e Durrësit e cila sipas policisë u përfshi në një konflikt me një person në...

Ekzekutimi i Behar Sofisë, vrasësi pranon krimin pas arrestimit në Malin e Zi, kishte marrë një banesë me qera së bashku me nënën e...

Ka shkuar në katër numri i personave të arrestuar si të dyshuar për ekzekutimin e biznesmenit Behar Sofia në Tiranë. Burime bëjnë me dije se...

Bëri veprime të turpshme para një të mituri, arrestohet 45-vjeçari në Tiranë

Një 45 vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar është arrestuar nga policia e Tiranës. Në pranga ka rënë shtetasi E. K., 45 vjeç, i shpallur...

Mësuesi përdhunonte për 7 vite nxënësin e tij, arrestohet nga policia

Një 62-vjeçar është arrestuar për përdhunimin e vazhdueshëm të një fëmije, i cili ishte nxënësi i tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Greqi dhe...

Ky është 34-vjeçari që qëlloi për vdekje kunatin pasi pritën bashkë vitin e Ri

Policia ka identifikuar autorin e viktimës në ngjarjen që përgjaku ditën e parë të vitit 2021 në Tiranë. Raportohet se autori është Klajdi Shundi, 34-vjeç...

Policia shoqëron të riun, ja çfarë po ndodh në Tiranë (Film)

Ende pa nisur protesta, një i ri është shoqëruar nga policia.  I riu që identifikohet si Mexhit Kastrati përsërit se nuk ka bërë asgjë...

Shfrytëzoi 32-vjeçaren për prostitucion, arrestohet i riu nga Berati

Policia ka arrestuar një 28-vjeçar nga Berati pasi akuzohet për “Shfrytëzim prostitucioni”. Në pranga ka rënë A. K., 28 vjeç, banues në Berat. Arrestimi i...

U arrestua pak muaj më parë, Ronaldinho del nga burgu

Ronaldinho është i lirë. Braziliani u ndalua nga policia në Paraguai për shkak se kishte falsifikuar dokumente. Ai qëndroi në burg 1 muaj, ndërsa katër...

Po transportonte 34 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 40-vjeçari në Elbasan

Një 40-vjeçar ka rënë në pranga, pasi  është kapur duke transportuar 34 emigrantë të paligjshëm. Në pranga ka rënë shtetasi V. K., 40 vjeç, banues...

Latest news

Bie propaganda e qeverisë, Rama e pranon: Shqipëria nuk është gati për të hyrë në BE

Në Shqipëri jemi mësuar të shohim dhe të dëgjojmë shpesh propagandën e Kryeministrit që në vendin tonë kanë ndodhur transformime rrënjësore me ardhjen e...

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të gjithë ata aktor…

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Meta nuk doli para Komisionit të Ligjeve, Tedi Blushi i përgjigjet kuvendit: Keni qenë në dijeni për agjendën e Presidentit

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka deklaruar ditën e sotme se qeveria ka qenë në dijeni që Presidenti Meta ka pasur axhendë...

Merr flakë në ecje e sipër makina në Tiranë, dyshimet e para

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në...

Maluma vjen më në fund në Tiranë, zbulohet data dhe vendi i mbajtjes së koncertit të shumëpritur

Shumë koncerte të rëndësishme u anulluan për shkak të pandemisë Covid-19 në të gjithë botën , po ashtu si dhe në Shqipëri. Një nga...
- Advertisement -