Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama: Zoti i dëgjoftë lutjet tuaja. Komenti epik i qytetarit: Po t’i dëgjojë Zoti lutjet e shqiptarëve, të piu…

Nga 27-shi 0

Ditën e sotme kreu i qeverise, Edi Rama ka uruar besimtarët për Fiter Bajramin përmes një urimi në rrjetet sociale i cili ka marrë reagime të shumta.
Rama ka publikuar një foto, ku krahas saj ka shkruar:
“Zoti i dëgjoftë lutjet tuaja e i dhëntë dritë e forcë çdo familjeje që sot feston dhe vetë Shqipërisë së lutjes së sinqertë, punës së palodhur, dashurisë e paqes mes shqiptarëve. Bekuar qoftë Shqipëria, bekuar qofshin shqiptarët!”

Të shumta kanë qënë dhe reagimet e qytetarëve, ku njëri prej tyre ka bërë një koment epik në statusin e Ramës duke shkruar “Po t’i dëgjojë Zoti lutjet e shqiptarëve të piu e zeza ty”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej