Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Policia shqiptare: Kur bëhet fjalë për krimin dhe drogën vs Teatrin Kombëtar (film)

Nga 27-shi 0

Në orët e para të mëngjesit të së dielës rreth nje mijë forca policie zbarkuan në sheshin e Teatrit Kombëtar, për të realizuar urdhrin e Ramës dhe Veliajt për rrënimin e nje trashëgimie kulturore.
Ndërkohë që në vend rastet e krimeve sa vijnë dhe shtohen, duket se përqëndrimi policor nuk është goditja e këtyre ngjarjeve, por tërheqja zvarrë e qytetarëve dhe artistëve që protestojnë për mbrojtjen e një morali tashmë të shembur.
Policia jonë duket të jetë përgatitur për mega operacionet e qeverisë, ndërsa për krimin dhe vrasjet ja thërrasin në iso.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej