- Advertisement -

TAG

drogë

Mos e shit votën vëlla e motër…

Jo, nuk jemi ne krimi, nuk jemi ne droga, jo ti s'na përfaqëson, Gjithë të zezat dhe mënxyrat bëre, por shpresën jo s’e vrave dot.   Kemi...

Shqiptarët me numrin më të madh të viktimave të skllavërisë moderne në Britani

Nga The Guardian Rastet e shfrytëzimit seksual, të cilat përfshijnë njerëz të kapur në shtëpi publike dhe të detyruar për prostitucion, janë rritur me 1/4...

“Po u jep djemve drogë, duhet të arrestohesh”, Arjan Konomi akuzon rëndë konkurentin e Përputhen (film)

Një debat i ashpër mes Arjanit dhe Kristianit nisi në Përputhen pasi Sara përmendi “çajin që tërbon djemtë” në takimin me Erlindin. Arjani hodhi akuza...

Tentoi të fuste drogë në burgun e Fushë-Krujës, arrestohet gardiani

Gardiani i burgut të Fushë-Krujës Berndard Metaj, 27-vjeç është arrestuar nga policia pasi gjatë kontrollit i është gjetur një sasi prej 30.8 gramë lëndë...

Djali i miliarderit grek aksidenton për vdekje inxhinierin shqiptar në Athinë

Një 25 vjeçar shqiptar me profesion inxhinier ka mbetur i vdekur për shkak të një aksidenti automobilistik në Ekali të Athinës. Mediat greke bëjnë me...

A marrin drogë policët e “Shqiponjave”?

Nga Herion Mesi* Një pyetje po zien në publik për policët e “Shqiponjave”: A marrin drogë këta policë që janë kaq të dhunshëm që nuk...

Drogë, kallashnikov dhe municion luftarak, arrestohet 26-vjeçari në Mirditë

Policia e Lezhës ka goditur një rast të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Në kuadër të operacionit “Diga”, policia ka...

Skafi me drogë nga Shqipëria/ Roja bregdetare greke bllokon rreth 1.2 ton marijuanë

Roja bredgetare greke bllokoi rreth 1,2 ton marijuanë dhe arrestoi dy persona në një zonë bregdetare në Peloponez. Sipas informacioneve të para, operacioni në...

Shpërndante drogë pas pune, arrestohet 33-vjeçari shqiptar në Itali

Një 33-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet për shitje të lëndëve narkotike. Gazmend Hazizllari punonte si kujdestar i një fshe sportive në...

I shpallur në kërkim prej 6 vitesh për drogë, ekstradohet nga Greqia 29 vjeçari

29 vjeçari Elton Katuçi ekstradohet nga Greqia drejt vendit tonë pasi ishte shpallur në kërkim nga Interpol Tirana. Sipas Policisë, nga ZQK Interpol Tirana u...

Latest news

Plas sherri mes kolegësh, Salsano Rrapi del kundër Veleshnjas: Për të gjithë ata aktor…

Ditën e sotme teksa ishte duke folur për banalitetin në art dhe krijimtarinë në emisionin “Shqipëria Live”, Rezart Veleshnja bëri një deklaratë të fortë...

Zbulohet misteri i satelitëve mbi qiellin shqiptar (film)

Qytetarët e Elbasanit, Korçës, Beratit dhe disa qyteteve të tjera të Shqipërisë mbrëmjen e djeshme ishin më sytë nga qielli, për shkak të disa objekteve...

Bie propaganda e qeverisë, Rama e pranon: Shqipëria nuk është gati për të hyrë në BE

Në Shqipëri jemi mësuar të shohim dhe të dëgjojmë shpesh propagandën e Kryeministrit që në vendin tonë kanë ndodhur transformime rrënjësore me ardhjen e...

Meta nuk doli para Komisionit të Ligjeve, Tedi Blushi i përgjigjet kuvendit: Keni qenë në dijeni për agjendën e Presidentit

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, ka deklaruar ditën e sotme se qeveria ka qenë në dijeni që Presidenti Meta ka pasur axhendë...

Merr flakë në ecje e sipër makina në Tiranë, dyshimet e para

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 06.05.2021, rreth orës 18:40, në afërsi të Liqenit Artificial, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në...
- Advertisement -