Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ministri i Jashtëm italian Luigi Di Maio, bisedë telefonike me Ramën dhe Bashën… A do e hapi Italia kufirin me Shqipërinë?

Nga 27.al 0

Ministri i Jashtëm italian, Luigi Di Maio, bisedë telefonike me kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokrati Lulzim Basha.

Sipas disa burimeve të pakonfirmuara Italia po e mendon seriozisht hapjen e kufinjve me Shqipërinë, pavarësisht rekomandimit negative të Bashkimit Europian.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej