Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ndërron jetë një tjetër person nga Covid-19 te Infektivi, kishte 12 ditë në terapi intensive

Nga Ejona 0

Ka humbur jetën një tjetër pacient i prekur me koronavirus në vend.

86-vjeçari ka ndërruar jetë ditën e sotme, duke e çuar në 66 numrin total të viktimave në vendin tonë.

I moshuari nga Shkodra po trajtohej në terapi intensive prej 12 ditësh tek Spitali Infektiv.

Ministria e Shëndetësisë i shpreh ngushëllime familjes së të ndjerit dhe i kujton edhe një herë qytetarëve të tregojnë kujdes me respektimin e rregullave, distancimin fizik, përdorimin e maskës, higjienën vetjake, pēr të kufizuar përhapjen e COVID-19.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej