Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tiranë/ 17-vjeçari palestinez bie nga lartësia në Selitë

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë, por fatmirësisht pa humbje jete ka ndodhur sot pasdite në zonën e Selitës.

Një 17-vjeçar palestinez ka rënë nga lartësia (nuk dihet sa ekzaktësisht) dhe ka marrë lëndime në trup. Ai është dërguar me urgjencë në spital, ku fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën, nën kujdesin e mjekëve.

Nuk dihet identiteti i tij, apo shkaku i rrëzimit nga lartësia.

Informacione paraprake

Më datë 01.07.2020, rreth orës 16:50, në Selitë, ka rënë nga lartësia, shtetasi i mitur palestinez, me iniciale M.I., 17 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 01.07.2020, rreth orës 17:15, tek pallati me shigjeta, motorri me drejtues R.B., ka aksidentuar këmbësoren L.Ç., 40 vjeçe,. e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, gjithashtu nga aksidenti është demtuar dhe drejtuesi i motorrit shtetasi R.B, i cili ndodhet ne spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej