Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lushnja vendos kundër zhvillimit të proçesit të votimeve më 30 qershor (foto)

Nga Ejona 0

Partitë opozitare në Lushnje kanë dalë në përfundimin për ndërprerjen e menjëhershëm të procesit të paligjshëm të votimeve në territorin e Lushnjes.

Kështu PD,PDIU, LSI, PR, PLL dhe PAA në Lushnje vendosin kundër zhvillimit të procesit të votimeve më 30 qershor edhe në këtë rreth.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej