Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Padia e Ramës/ Reagon gazetari gjerman: Për çfarë më akuzon? Për audiopërgjimet e vërteta?

Nga Ejona 0

Gazetari gjerman Peter Tiede ka reaguar menjëherë pasi kryeministri Edi Rama deklaroi se ka ngritur padi për publikimet e përgjimeve të dosjes 339 në gazetën BILD.

Nëpërmjet një komenti në postimin e Ramës, Peteri pyet se për çfarë e akuzon kryeministri.

“Për çfarë më akuzon? Për audiopërgjimet e vërteta?”, shkruan Peter Tiede.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej