Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gjyqi ndaj gazetarit të “Bild”/ Avokati që prenotoi Rama kushton 750 euro ora

Nga Ejona 0

Ndërkohë që njoftoi për nisjen e procesit gjyësor mbi gazetarin e “Bild”, nga një vëzhgim i shpejtë rezulton se avokati Matthias Henz që ka prenotuar Rama, kushton 750 euro ora.

Por kësaj here, pas humbjes se miliona eurove nga dështimet me gjyqet, Rama u ka një detyrim shqiptarëve tu tregojë se jo vetëm kush do ta paguajë këtë avokat, por kush do ta paguajë faturën e humbjes së gjyqit.

Kujtojmë që Rama njihet për dështimet e tij spektakolare por edhe të kushtueshme të gjyqeve me ndërkombëtarët, ku mund të veçojmë këtu Pallatin e prishur te Uji i Ftohtë në Vlorë, arrogancë e Ramës që u kushtoi shqiptarëve në Strasbourg 13 milion euro, apo edhe gjyqi më i u fundit i humbur me Becchetin ku mbyllja e paligjshme e Agon Channel nga Rama do u kushtojë shqiptarëve 130 milion euro.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej