Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Drejtonte motorin me shpejtësi dhe pa kaskë, 27 vjeçari shqiptar përplaset për vdekje në Greqi

Nga Ejona 0

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Voula në Greqi ku për pasojë ka humbur jetën një shtetas shqiptar.

Mësohet se gjatë mesditës një kamion ka përplasur për vdekje drejtuesin e një motori. Sipas mediave greke, drejtuesi i motorit ishte me shpejtësi të lartë në rrugën bregdetare kur u përplas nga kamioni.

Drejtuesi i kamionit komunal tha se motoristi ishte me shpejtësi të lartë dhe ai nuk mundi ta shmangte, pasi ky i fundit nuk mbante kaskë mbi kokë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej